Dolce Vita Luxe Studio

  • 21 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Dolce Vita Luxe Studio Venedig med 1 sovrum ligger mindre än 10 minuters gångavstånd från Parrocchia Santa Maria Immacolata di Lourdes och erbjuder närhet till tågstationen Venezia Santa Lucia, som ligger cirka 9 km bort. Den 21 m² stora lägenheten har plats för upp till 4 gäster.

I den här lägenheten finns en bidé och en separat toalett för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Dolce Vita Luxe Studio har ett komplett kök.

Den här lägenheten ståtar med ett väldigt bra läge i distriktet Mestre Centro. Några meter bort från boendet hittar du Galleria Barcella. Galleria Matteotti ligger 250 m från Dolce Vita Luxe Studio. Dessutom ligger Piazza Ferretto mindre än 350 meter bort. Venedig Marco Polos flygplats är belägen 15 minuters bilfärd bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Dolce Vita Luxe Studio Venedig
Terrace Apartment Venice - White
Mobilpris

Terrace Apartment Venice - White

8.9
Fantastiskt 17 recensioner
176 m från boendet
USD 159 USD 143
per natt
Terrace Apartment Venice Center - Yellow
Mobilpris

Terrace Apartment Venice Center - Yellow

8.9
Fantastiskt 26 recensioner
176 m från boendet
USD 161 USD 145
per natt
Queen Home Gabrielle
Mobilpris

Queen Home Gabrielle

7.3
Bra 25 recensioner
632 m från boendet
USD 206 USD 185
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Venedig Marco Polos flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Venice Santa Lucia Train Station
    9 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    LicensnummerIT027042B4IJDLT3UH
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Dolce Vita Luxe Studio?
      Dolce Vita Luxe Studio är 21 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Venedig Marco Polos flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Venice Santa Lucia Train Station
    9 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Dolce Vita Luxe Studio Venedig

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng